اخبار روز

ورود / عضویت

آغاز ثبت‌نام مدرسه پاییزه مؤسسه استاد فرج‌نژاد | ویژه پسران

«مدرسه پاییزه» مؤسسه فرهنگی رسانه‌ای استاد محمدحسین فرج‌نژاد با برنامه‌های متنوع آموزشی و مهارتی، در پاییز ۱۴۰۲ به استقبال پسران ۱۳ تا ۱۶ سال می‌رود.
مدرسه پسران

مدرسه پاییزه پسران

به همت مؤسسه فرهنگی رسانه‌ای استاد محمدحسین فرج‌نژاد «مدرسه پاییزه» در راستای تربیت نوجوانان متخصص متعهد با برنامه‌های متنوع آموزشی و مهارتی به استقبال نوجوانان پسر ۱۳ تا ۱۶ سال می‌رود.

کلاس‌های این مدرسه ضمن کارگاهی بودن، برای آشنایی نوجوانان از فرم تا اندیشه طراحی شده و برای استعدادیابی و مشاوره تخصصی در حیطه مورد علاقه رسانه‌ای برنامه‌ خواهد داشت.

موضوعات کلا‌س‌های «مدرسه پاییزه»

کلاس‌های این مدرسه با تدریس استادان برجسته کشوری در موضوعات جنگ شناختی، رفتارشناسی، هنر شرق، سواد رسانه‌ای، نقد فیلم، آموزش عکاسی و فیلمبرداری و کارگاه تدوین (نرم‌افزار پریمیر و افترافکت) فعالیت خود را در پاییز دنبال خواهد کرد.

لازم به ذکر است برنامه‌های مکمل تفریحی و ورزشی برای ایجاد فضایی بانشاط و ایده‌آل در کنار برنامه‌های اصلی مدرسه برگزار خواهد شد.

نحوه ثبت‌نام در «مدرسه پاییزه»

مهلت ثبت‌نام در «مدرسه تابستانه» تا ۱۷ مهرماه است و شروع کلاس‌ها از پنجشنبه ۲۰ مهرماه برگزار خواهد شد. هزینه ثبت‌نام در دوره ۳۰۰ هزار تومان است که برای ایجاد امکان ثبت‌نام برای تمام نوجوانان قمی، شرکت‌کنندگان می‌توانند با هماهنگی مسؤول مدرسه هزینه را در سه قسط پرداخت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۰۵۸۳۶۶۴۱ تماس حاصل فرمایید و به مسؤول مدرسه تابستانه در پیام‌رسان ایتا مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *